Şirket Profilimiz

Şirket Profilimiz

                 Hakkımızda

Tereci Elektrik Sanayi Ticaret Ltd.Şti., elektriğin üretildiği ilk noktadan, kullanıldığı son noktaya kadar mevcut olan tüm elektriksel işlerin projelendirilmesi, yapımı, devreye alınması ve işletme süresi boyunca rutin test ve bakımlarının gerçekleştirmesi amacıyla 1976 yılında taahhüt firması olarak İstanbul’da kurulmuştur.

Faaliyet gösterdiği alanlarda, ileri teknolojileri kullanan veya geliştiren, deneyimli yerli ve yabancı şirketlerle ticari işbirliği yapmayı ve birlikte proje üstlenmeyi hedefleri içine almıştır.

Faaliyet tarihinden itibaren, Türkiye’nin önde gelen şirketlerine verdiği hizmet ile kalitesini ispatlayarak, hızla değişen teknolojiyi bünyesine adapte ederek gelişimini sürdürmektedir.

Tarihçe

Tereci Elektrik Sanayi Ticaret Ltd.Şti., 1976 senesi itibari ile Elektrik-Elektronik ve Enerji sektörünün farklı kollarında başarı ile faaliyet gösteren Elektrik Mühendisi, Elektrik Teknikeri, Elektrik Teknisyenlerimiz tarafından, elektrik alçak gerilim, orta gerilim ve yüksek gerilim konularında deneyimlerin ve hedeflerin birleştirilmesi ve başarıyı performansa dönüştürmek üzere 1998 senesinde faaliyete geçmiştir.

Felsefemiz

Felsefemiz; müşterilerimize güven telkin eden, sağlam bir ortaklık ilişkisi sağlayabilmek üzerine kurulmuştur. Söz konusu bu ilişki, üstün ürün ve hizmet sunumumuza dayalıdır.

Tereci Elektrik Sanayi Ticaret Ltd.Şti. olarak bizler; güven, bilgi ve insan üçgenindeki etkileşimi geliştirmek ve bu kapsamdaki tüm ihtiyaçları karşılayan hizmetleri birleştirmek gayretindeyiz.

Teknolojimiz

Teknoloji; bilimin uygulamalı bir sanat dalı haline dönüşmesi ve insanın bilimi kullanarak doğaya üstünlük kurmak için tasarladığı rasyonel bir disiplindir.

Hizmet alanlarımızın tamamında müşterilerimize katma değer sağlamak, süreçleri iyileştirmek, verimliliğin ve performansın artırılmasını sağlamak için en yeni teknolojinin sağladığı tüm disiplin ve ürünler bünyemizde bulunmaktadır.

Kariyer

Yüksek kalite hedeflerimizi, zamanında ve mali uygunluk çerçevesinde gerçekleştirmek için, yetenekli insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir.

Tereci Elektrik Sanayi Ticaret Ltd.Şti., yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, kendilerini sosyal hayatlarında güvende hissedecekleri koşullar altında tutmayı hedefler. Bu nedenle, bizim vizyon ve değerlerimizi kendilerine ait gibi sahiplenen ve felsefemizi kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları başarıya dönüştürebilen insanlara odaklanırız.